
Опис
Вимикачі FI/LS (RCBO) забезпечують захист людей, майна та від електричного запалювання від пожеж відповідно до DIN VDE 0100-410 та DIN VDE 0100-530. Вони захищають однофазні або трифазні кола від струмів перевантаження та короткого замикання, захищають від синусоїдального змінного струму та пульсуючих струмів зі згладженим постійним струмом замикання до 6 мА на землю. Вони також забезпечують захист від замикання (захист від прямого контакту), додатковий захист (при IΔn ≤ 30 мА) та пожежозахист (при iΔn ≤ 300 мА). Вони відповідають стандарту продукції IEC/EN 61009-1 (VDE 0664-20). Галузі застосування: промисловість, торгівля та промислове застосування. Широкий асортимент аксесуарів забезпечує все необхідне для ваших монтажних завдань. Численні сертифікати роблять DS203NC придатним для використання в усьому світі. Номінальна комутаційна здатність ICN = 6000 А згідно з IEC/EN 61009-1 (VDE 0664-20) для ПЗВ (захисту від блукаючих струмів) у житлових будинках та аналогічних застосуваннях, Icu = 10 кА згідно з IEC/EN 60947-2 (VDE 0660-101) для автоматичних вимикачів (LS) у промисловому застосуванні. Автоматичний вимикач DS203NC захищений 3-полюсним (LS) та 4-полюсним перемиканням і може використовуватися в трифазних мережах з нульовим провідником або без нього.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вбудована глибина | 73 мм |
| Втрата потужності | 10 Вт |
| Відповідає RoHS | Да |
| Глибина продукту | 69 мм |
| Клас обмеження струму | 3 |
| Кількість контактів | 4 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 500 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм — округлений | 16 А |
| Обмеження інтенсивності | 6 кА |
| Переріз під'єднуваного провідника багатодротовий | 1-25 мм² |
| Прихований монтаж | ЛОЖЬ |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP2X |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип тригера | C |
| Ширина в кількості модульних інтервалів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 857 ₴

