
Залишковий струм/автоматичний вимикач Siemens 5SU11546KK16 2 контакти 16 A 0,01 A 230 V 6065164
9 407 ₴
- В наявності
- Код: 6065164
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Диференційний вимикач, 10 kA, 1P+N, тип A, 10 mA, B-Char, In: 16 A, Un AC: 230 V Диференційний вимикач для комбінованого захисту від короткого замикання та захисту від випадкового дотику. Запатентовані автоматичні вимикачі RCBO від Siemens - як важливий елемент захисних пристроїв SENTRON для електроустановок, забезпечують поєднання індивідуального, пожежного та кабельного захисту в одному пристрої. На додаток до виявлення струмів короткого замикання, вони також забезпечують надійний захист від коротких замикань і перевантажень завдяки вбудованому пристрою захисту від надструму. Автоматичні вимикачі Siemens RCBO як комбінація автоматичних вимикачів захисного відключення та мініатюрних автоматичних вимикачів характеризуються насамперед: 1. Підвищеною безпекою експлуатації та готовністю системи завдяки окремому відключенню певного кола. 2. Незалежно від того, синусоїдальний змінний струм диференціального струму або помірний диференційний струм постійного струму – Siemens пропонує правильний тип і спеціальні версії для всіх вимог. 3. Надійна безпека під час встановлення завдяки ручці та сенсорній кришкі, що входять до комплекту. 4. Зняття з рейки або вузла рейки без інструментів завдяки зручному ручному керуванню. 5. Чітко видимий індикатор положення перемикача. 6. Код DataMatrix на передній панелі пристрою швидко та легко надає всю інформацію про автоматичний вимикач RCBO. 7. Будьте захищені відповідно до стандартів: автоматичні вимикачі RCBO відповідають нормам DIN VDE. 8. Оптимальна технологія для вашої безпеки - від Siemens.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія із захистом від помилкових спрацьовувань | істинний |
| Відповідає RoHS | Да |
| Категорія перенапруги | 2 |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість полюсів (всього) | 2 |
| Номінальна вимикаюча здатність EN 61009 | 10 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 264 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм короткого замикання | 0,01 А |
| Одночасне перемикання нейтрального провідника | істинний |
| Переріз під'єднуваного провідника багатодротовий | 0,75-35 мм2 |
| Прихований монтаж | істинний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 90 x 77 мм - |
| Стан | Нове |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Тип пружні | змінного струму |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴
