
Автоматичний вимикач захисного відключення зі змішаною частотою Eaton 187456, 4-полюсний, 40 A, 0,03 A, 230 V 6065166
11 883 ₴
- В наявності
- Код: 6065166
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Тип AC, A та F
· індикація виходу ·
захист від помилок та додаткові реальні
індикатор положення контакту
версія G для високої безпеки від несправностей
автоматичний перезапуск ·
версія S для селективності до подальших FIS ·
повний захисний вимикач
струм короткого замикання для денних та фазних систем · підвищений захист в однофазних системах перетворювачів частоти · Виявлення змішаної частоти
Більша стійкість до усунення несправностей завдяки затримці запуску та підвищеній стійкості до перенапруг > 3 кА
· Більша довговічність із плавним, рівномірним зниженням струму до 10 мА
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
· індикація виходу ·
захист від помилок та додаткові реальні
індикатор положення контакту
версія G для високої безпеки від несправностей
автоматичний перезапуск ·
версія S для селективності до подальших FIS ·
повний захисний вимикач
струм короткого замикання для денних та фазних систем · підвищений захист в однофазних системах перетворювачів частоти · Виявлення змішаної частоти
Більша стійкість до усунення несправностей завдяки затримці запуску та підвищеній стійкості до перенапруг > 3 кА
· Більша довговічність із плавним, рівномірним зниженням струму до 10 мА
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 7035 |
| Вбудована глибина | 70,5 мм |
| Вибухозахищений | ЛОЖЬ |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 80 мм |
| Короткотривала затримка вимкнення | істинний |
| Кількість контактів | 4 |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний диференціальний струм | 0,03 А |
| Номінальний струм короткого замикання | 0,03 А |
| Переріз під'єднуваного провідника багатодротовий | 1,5-16 мм² |
| Розміри | (Д x Ш) 80 мм x 35 мм - |
| Стан | Нове |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Температура довкілля під час роботи | -25-60 °С |
| Тип запобіжника | для змішаних частот |
| Тип струму витоку | Інший |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴
