
диференціальний автоматичний вимикач
Характеристики продукту
- 3 контакти
Опис
Автоматичні вимикачі FI виявляють струми короткого замикання та захищають людей і тварин від надмірної напруги дотику у разі прямого та непрямого контакту.
Ці продукти також захищають установки від пожежної небезпеки, спричиненої дефектами ізоляції, та використовуються як у будівельних конструкціях, так і в промисловості.
У автоматичних вимикачах типу B спрацьовування відбувається при синусоїдальному збільшенні змінного струму залишку, при пульсуючому постійному струмі залишку та при згладженому постійному струмі короткого замикання.
Ці продукти також захищають установки від пожежної небезпеки, спричиненої дефектами ізоляції, та використовуються як у будівельних конструкціях, так і в промисловості.
У автоматичних вимикачах типу B спрацьовування відбувається при синусоїдальному збільшенні змінного струму залишку, при пульсуючому постійному струмі залишку та при згладженому постійному струмі короткого замикання.
Коментарі
Монтаж повинен виконуватися лише фахівцем.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний диференціальний струм | 0,03 А |
| Обмеження інтенсивності | 10 кА |
| Розміри | (Д x Ш x В) 79 x 72 x 91 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип | B |
| Тип продукту | диференціальний вимикач |
| Ширина вироби | 72 мм |
| висота продукту | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 676 ₴

