
Автоматичний вимикач захисного відключення ABB 2CSF204101R1630, 4 контакти, 63 А, 0,03 А, 230 В 6065170
8 319 ₴
- В наявності
- Код: 6065170
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

ЗАХИСНА ЛІНІЯ ABB F204 A-63/0.03 FI
Характеристики продукту
- Тип залишкового струму
- Номінальний струм залишку 30 мА
- Номінальний струм (в) 63 А
- Кількість полюсів: 4
Опис
Серія ПЗВ F200 забезпечує захист людей та обладнання від блукаючих струмів на землю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість контактів | 4 |
| Можливе додаткове обладнання | істинний |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 500 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм — округлений | 63 А |
| Переріз під'єднуваного провідника багатодротовий | 25-25 мм2 |
| робоча напруга | 230 — 400 В |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення | DIN-рейка |
| Ступінь захисту IP | IP2X |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип тригера | A |
| Ширина в кількості модульних інтервалів | 4 |
| висота продукту | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 319 ₴
