
Опис
ПЗВ, 2-полюсний, тип F, короткочасна затримка, In: 25 A, 30 мА, Un AC: 230 V. ПЗВ – це пристрій захисного відключення (ПЗВ) для захисту від випадкового дотику. Запатентовані ПЗВ Siemens є важливою частиною захисних компонентів SENTRON для електроустановок, оскільки вони запобігають небезпечним для життя електричним травмам, безпечно відключаючи небезпечні струми залишку на землю. Пожежам, що виникають внаслідок електричного запалювання, можна запобігти одразу після їх виникнення. Незалежно від того, чи це прямий дотик до струмопровідних частин під час роботи, чи опосередкований дотик до обладнання, захист досягається переважно завдяки швидкому відключенню. Основні характеристики ПЗВ Siemens 5SV: 1. Комплексний захист людей та майна від ураження електричним струмом. 2. Незалежно від того, чи це синусоїдальні змінні струми залишку, чи незначні постійні струми залишку – Siemens пропонує правильний тип та спеціальні версії для будь-яких потреб. 3. Надійна безпека під час монтажу завдяки стандартному захисту від захоплення та дотику. 4. Зняття з рейки або шини без інструментів завдяки зручному ручному управлінню. 5. Код DataMatrix на передній панелі пристрою швидко та легко надає всю інформацію про ПЗВ. 6. Захищено відповідно до стандартів: ПЗВ відповідають нормам DIN VDE. 7. Оптимальна технологія для вашої безпеки – від Siemens.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 7035 |
| Вбудована глибина | 70 мм |
| Вимикальна здатність у разі короткого замикання (Icw) | 10 кА |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 70 мм |
| Короткотривала затримка вимкнення | істинний |
| Кількість контактів | 2 |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний диференціальний струм | 0,03 А |
| Номінальний струм короткого замикання | 0,03 А |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 90 x 70 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення | DIN-рейка |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стійкість до імпульсного струму | 3 кА |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип струму витоку | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴



