
Компактний розподільник CEE, PCE 953.0113, 32 A, 5-контактний, 400 В, IP44, кабель 1,5 м, чорний 6065174
7 776 ₴
- В наявності
- Код: 6065174
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Компактний електричний розподільний щит CEE 32 A
Характеристики продукту
- IP44
Опис
Вхід: HO7RN-F 5 G 1,5 мм² з кабелем 6 м, штекер CEE З 3 розетками CEE 32 A
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи (CEE Splitter) | 5-контактний роз'єм CEE 32A |
| Вміст | 1 шт. |
| Входи | Вилка CEE, 32 А, 5-контактна |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Колір | Чорний |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 В |
| Роз'єм Б | 5-контактний гніздовий роз'єм CEE 32 A |
| Розміри | (Ш x В x Г) 230 x 290 x 190 мм |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 5G 6 мм2 |
| висота продукту | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 776 ₴
