
Компактний гумовий розподільник живлення / гумовий розподільник Brennenstuhl (кабель 2 м, 2x CEE 400 В/32 А, для використання на будівельному майданчику та постійного використання на вулиці, виготовлено в Німеччині)

Характеристики продукту
- Багатоканальний розгалужувач IP44 з гуми для постійного використання на вулиці з 2-метровим маслостійким гумовим кабелем H07RN-F 5G6.0
- Гумовий сепаратор з високоякісними ковпачками відповідно до VDE 0620-1 стійкий до різних масел, жирів, бензину та кислот, ультрафіолетового випромінювання та озону
- Розподільник струму з гумовою конструкцією та бризкозахищеним корпусом зі спеціальної гумової суміші для тривалих навантажень
- Надзвичайно міцний розподільник живлення — стійкий до ударів, старіння та погодних умов, з корпусом, стійким до температур від -30°C до +80°C
- Гумовий розгалужувач живлення також має міцну металеву ручку для зручного транспортування.

Опис
Компактний чорний гумовий розподільник живлення від Brennenstuhl та його 2-метровий кабель вражають своєю якістю та безпекою в усіх сферах. Цей практичний та надзвичайно міцний розподільник живлення ідеально підходить для використання на будівельних майданчиках або для постійного використання на відкритому повітрі. Він також може похвалитися такими характеристиками:
* Назва кабелю: H07RN-F 5G6.0
* Вилка: CEE 400V/32A 5-контактна
* Розетки: 2x CEE 400V/32A 5-полюсні/контактні
* Максимальне навантаження 22000 Вт
* Клас захисту: IP44
* Температурна стійкість корпусу: від -30°C до +80°C
* Високоякісні розетки відповідно до VDE 0620-1
* Міцна металева ручка для перенесення
Опис цього товару було перекладено автоматично.
* Назва кабелю: H07RN-F 5G6.0
* Вилка: CEE 400V/32A 5-контактна
* Розетки: 2x CEE 400V/32A 5-полюсні/контактні
* Максимальне навантаження 22000 Вт
* Клас захисту: IP44
* Температурна стійкість корпусу: від -30°C до +80°C
* Високоякісні розетки відповідно до VDE 0620-1
* Міцна металева ручка для перенесення
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Бризкозахищений корпус зі спеціальної гумової суміші забезпечує тривале використання
- Надзвичайно міцний, стійкий до ударів, старіння та погодних умов
- Стійкий до різних масел, жирів, бензину та кислот, ультрафіолетового випромінювання та озону
- Температурна стійкість корпусу від -30°C до +80°C
- Високоякісні розетки, що відповідають стандарту VDE 0620-2-1
- Міцна металева ручка
- Маслостійкий гумовий кабель для безперервного використання на відкритому повітрі
- 2 розетки CEE 400 В/32 А, 5-контактні
Комплект поставки
- Розподільні щити CEE
- Інструкція користувача.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виходи (CEE Splitter) | 5-контактний роз'єм CEE 32A |
| Вміст | 1 шт. |
| Входи | 1 |
| Довжина кабелю | 2 м м |
| Колір | Чорний |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 В |
| Роз'єм Б | 5-контактний гніздовий роз'єм CEE 32 A |
| Розміри | (Д x Ш x В) 265 x 275 x 270 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дистриб'ютор електроенергії в Центральній і Східній Європі |
| висота продукту | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 501 ₴







