
Настінний розподільник Brennenstuhl IP44
Характеристики продукту
- Міцний, ударостійкий та стійкий до пошкоджень пластиковий корпус
- Ергономічна ручка для комфортного транспортування
- Запобіжний вимикач FI 30 мА
Опис
Портативний настінний розподільник від Brennenstuhl вражає своєю якістю та безпекою в усіх сферах. Він надзвичайно міцний та ідеально підходить для використання на будівельних майданчиках або в промисловості та ремеслах. Розподільник живлення з міцним та ударостійким пластиковим корпусом попередньо підключений, готовий до підключення та легко монтується на стіну.
Комплект поставки
- Розподільник живлення з CEE та заземлюючим контактом Розетки та засоби індивідуального захисту FI
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,88 кг |
| Виходи | 7 |
| Входи (CEE Splitter) | Вилка CEE 16 А 5-контактна |
| Довжина виробу | 280 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість заземлених розеток | 4 |
| Номінальна вхідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 16 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE 16A, 5-контактний |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип продукту | Дистриб'ютор електроенергії в Центральній і Східній Європі |
| Ширина вироби | 349 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴

