
Ручний візок 200 кг, складний

Характеристики продукту
- Швидкорегульована телескопічна ручка з триступеневим регулюванням висоти
- Ергономічні ручки з гумовим покриттям для зручного захоплення
- Повна функція складання для економії місця

Опис
Цей ручний візок ідеально підходить для переміщення важких предметів вагою до 200 кг. Ідеально підходить для переїздів, складів або будівельних майданчиків, цей ручний візок перевозить картонні коробки, меблі та інші предмети вагою до 200 кг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Для перевезення великогабаритних або важких вантажів
- Великий вантажний відсік забезпечує багато місця
- Колеса складаються автоматично разом із вантажною площадкою
- Захисні підлогові покриття з твердої гуми, стійкі до стирання
Комплект поставки
- 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 425 мм |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Розміри (завантажувальна зона) | 590 х 425 мм |
| Розміри після складання | 1075 х 590 х 90 мм |
| Функція транспортного пристрою | складана з регулюванням висоти |
| Шини | поліпропілен |
| Ширина ковша | 590 мм |
| висота продукту | 1310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴




