
Складаний візок TOOLCRAFT 200 кг

Характеристики продукту
- Сертифікат TÜV SÜD/GS
- Вантажопідйомність: 200 кг
- Високоякісна алюмінієва платформа зі сталевою рамою
- Швидкий та простий у використанні
- Легка конструкція

Опис
Легкий візок Toolcraft з високоякісною алюмінієвою платформою та сталевою рамою зручний для зберігання завдяки механізму складання.
Він розрахований на навантаження до 200 кг.
Він розрахований на навантаження до 200 кг.
Характеристика
- Міцні ролики
- Легке зберігання завдяки механізму складання
Комплект поставки
- Ручний візок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5500 г |
| Довжина виробу | 610 мм |
| Колір | чорний, срібний |
| Матеріал | алюмінієва сталь |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри (завантажувальна зона) | 590 х 400 мм |
| Розміри після складання | 590 х 80 х 1030 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 132 ₴






