
Складний сталевий сходовий візок Максимальне навантаження: 120 кг Meister Werkzeuge 8985750 6065181
8 863 ₴
- В наявності
- Код: 6065181
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Колеса 2 x 3 дозволяють легко перевозити речі вгору та вниз по сходах
- Ручка складається за допомогою телескопічного механізму
- Дуже велика складна платформа для перевезення важких предметів
- Каркас зі сталевої труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Meister |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 120 кг кг |
| Розміри | (Ш x В) 520 мм x 840 мм |
| Функція транспортного пристрою | складання |
| Ширина ковша | 350 мм |
| висота продукту | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴




