Опис продукту: Вимірювач опору заземлення CEM DT-5300B
Електронний лічильникDT-5300BВиготовлений компанією CEM, призначений для вимірювання опору заземлення, що використовується в електротехнічних та блискавкозахистних установках, а також для вимірювання питомого опору ґрунту. DT-5300B дозволяє компенсувати вплив опору провідника шляхом регулювання нульового положення за допомогою потенціометра ADJ. Вимірювач має вбудований вольтметр постійного струму.Постійний струм до 1000 В, комутативнийЗмінний струм до 750 В,омметряк у мультиметрі (низьковольтному) для вимірювання низьких опорів та акустичному тестері для перевірки цілісності електричного кола. Крім того, пристрій оснащенийРК-дисплейз підсвічуванням, а корпус виготовлений з міцного пластику з синьою гумовою кобурою. Весь комплект поміщений у тканинний чохол для зручного перенесення.
Вимірювач опору заземлення CEM DT-5300B.
Предмети, що входять до комплекту.
Вміст набору
- Вимірювач опору заземлення CEM DT-5300B
- Комплект вимірювальних кабелів
- 2 металеві стрижні
- 6 батарейок типу АА, 1,5 В
- Сумка (органайзер)
- Інструкція користувача
Технічні характеристики лічильника CEM DT-5300B
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Опір заземлення | 20 Ом/ 200 Ом/ 2000 Ом |
| Постійна напруга | до 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | до 750 В |
| Опір | 200 кОм |
| Базова точність вимірювання | +/- 3% |
| Частота дискретизації | 2,5 рази/сек |
| Перевірка цілісності ланцюга |
|
| Автоматичне вимкнення живлення | Так |
| Звуковий ехолот | Так |
| Індикатор низького заряду батареї | Так |
| Підсвічування | Так |
| Функція утримання даних | Так |
| Ручне налаштування нуля за допомогою потенціометра ADJ | Так |
| Робоча температура | від 0°C до 40°C |
| Температура зберігання | від -10°C до 60°C |
| Вимірювання напруги на землі | до 200 В |
| Дисплей | РК-дисплей (60 x 50 мм) |
| Розміри | 200 x 92 x 50 мм |
| Блок живлення | 6 батарейок типу АА (1,5 В) |
| Маса | 700 г |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Утримання даних | Да |
| Вимірювальний прилад — змінна напруга | Да |
| Висота паковання | 11 см |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 11 505 ₴






