Опис продукту: Стрілеподібні кліщі UNI-T UT216C
Стрілеподібний вимірювач дозволяє вимірювати напругуПостійний струм до 1000 ВiЗмінний струм до 750 В, швидкість потокупостійний та змінний струм до 600 А, опір, ємність, температура та частота. Він має автоматичний вибір діапазону, індикацію цілісності кола та функцію утримання даних. Вимірювач вимірює справжнє ефективне значення (True RMS).Глюкометр живиться від популярних 3 батарейок типу AAA 1,5 В, які також входять до комплекту.Все постачається в належним чином захищеній оригінальній коробці з естетичним чорним футляром.
В комплекті:
- Стрічкоміри UT216C
- Вимірювальні щупи
- Термопара
- Батарейки: 3 x AAA 1,5 В
- Справа
- Інструкція
- Гарантія: 24 місяці
Вимірювальні кліщі UNI-T UT216C.
Технічні характеристики лічильника
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | 600 мВ / 6 В / 60 В / 600 В / 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | 6 В / 60 В / 600 В / 750 В |
| Постійний струм | 60А / 600А |
| Змінний струм AC | 60А /600 А |
| Опір | 600 Ом / 6 кОм / 60 кОм / 600 кОм / 6 МОм / 60 МОм |
| Місткість | 100 нФ / 1000 нФ / 10 мкФ / 100 мкФ / 1000 мкФ / 10 мФ |
| Частота | від 10 кГц до 1 МГц |
| Температура | від -40°C до 1000°C |
| Автоматичний вибір діапазону | Так |
| Режим очікування | НІ |
| Звуковий ехолот | Так |
| Тестер транзисторів | НІ |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | НІ |
| Функція утримання даних | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | НІ |
| Дисплей | РК-дисплей 38 x 23 мм |
| Розміри | 215 x 60 x 30 мм |
| Блок живлення | 3 батарейки типу AAA 1,5 В – у комплекті |
| Маса | 260 г |
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Виробник | RMS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Немає |
| Вага паковання | 0,47 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Немає |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Да |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Да |
| глибина паковання | 27,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 005 ₴


