Опис продукту: Мультиметр UNI-T UT195M True RMS
Мультиметр True RMS з автоматичним налаштуванням діапазону дозволяєдля вимірюванняПостійна напруга до 1000 В та змінна напруга до 750 В, швидкість потокупостійний та змінний струм до 20 А, опір, ємність та частота.ВимірюванняВ комплекті є зонд, який дозволяє вимірювати температуру в діапазоні -40 ÷ 1000 °C. Пристрій має функцію збереження останнього результату вимірювання та підсвічування.Вимірювач живиться від батарейки 9 В, яка також входить до комплекту.Цифровий індикатор інформує про рівень розряду. Весь товар постачається в належним чином захищеній оригінальній коробці.
Мультиметр UNI-T UT195M True RMS.
В комплекті:
- Вимірювальні щупи
- Зонд для вимірювання температури
- Батарейки: 9V 6F22 або 6LR61
- Сумка для вимірювання
- Інструкція
- Гарантія: 24 місяці
Специфікація
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | від 600 мВ до 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | від 600 мВ до 750 В |
| Лоз яблучний оцет | 600 В |
| Постійний струм | від 600мкА до 20 А |
| Змінний струм AC | від 600 мкА до 20 А |
| Опір | від 600 Ом до 60 МОм |
| Місткість | від 600 нФ до 60 мФ |
| індуктивність | НІ |
| Частота | від 60 Гц до 40 МГц |
| Температура | від -40°C до 1000°C від -40 °F до 1832 °F |
| Автоматичний вибір діапазону | Так |
| Режим очікування | НІ |
| Звуковий ехолот | НІ |
| Тестер транзисторів | НІ |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | НІ |
| Функція утримання даних | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | Так |
| Ліхтарик | Так |
| Дисплей | РК-дисплей (66 x 51 мм) |
| Розміри | 195 x 95 x 58 мм |
| Блок живлення | 9-вольтова батарея |
| Маса | 473 г |
Мультиметр UNI-T UT195M True RMS
Серія UT195M – це портативний універсальний цифровий мультиметр, оснащений автоматичним вибором діапазону. Він вимірює температуру, опір, ємність, частоту, постійний струм і напругу, змінний струм і напругу, а також інші електричні параметри, необхідні для сервісного застосування. Вбудоване підсвічування дисплея, світлодіодний ліхтарик і корпус зі ступенем захисту IP65 дозволяють використовувати вимірювач у промислових умовах та на об'єктах з суворими умовами навколишнього середовища.
Мультиметр UNI-T UT195M - універсальний мультиметр для професійного використання
Мультиметр UNI-T UT195M – чудовий вибір для тих, хто шукає професійний мультиметр з розширеними апаратними можливостями та високою точністю вимірювання. Автоматичний вибір діапазону вимірювання ще більше підвищує зручність використання. Окрім вимірювання стандартних електричних величин, таких як опір, ємність, струм та напруга, мультиметр UT195M оснащений функцією вимірювання температури та функцією перевірки послідовності фаз, що є вирішальним під час введення в експлуатацію трифазних обертових електричних машин, таких як двигуни та генератори. Завдяки широкому діапазону вимірювань цей вимірювач ідеально підходить як для ремонту електроніки, так і для діагностики великих електричних машин і пристроїв, а також систем промислової автоматизації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | RMS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Да |
| Вага паковання | 0,4 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Немає |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Да |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Да |
| глибина паковання | 32 см |
- Ціна: 9 695 ₴





