Опис продукту: Паяльна станція Solomon SL-20ESD - 48 Вт
Гротовапаяльна станціяSL-20ESDпро владу48 Втз плавно регульованою температурою в діапазоніВід від 150°C до 420°CВін має керамічний нагрівальний елемент та аналоговий індикатор температури у вигляді 12-діодного кабелю, що показує поточну температуру наконечника.
Паяльна станція Solomon SL-20ESD - 48 Вт.
Технічні характеристики паяльної станції
- Напруга живлення: від 220 В до 240 В
- Потужність: 48 Вт
- Контроль температури від 150 °C до 420 °C
- Має керамічний нагрівальний елемент
- Аналоговий датчик температури
- Розміри станції: 170 x 116 x 96 мм
Входить до комплекту
- Паяльна станціяSL-20ESD
- Підставка для розміщення штока
- Губка для очищення наконечників
- Паяльник
- Дріт
Перший запуск
Увага Нагрівальні елементи (нагрівачі) та наконечники не покриваються гарантією або зобов'язаннями, а їх заміна оплачується окремо. |
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення
Паяльна станція Solomon SL-20ESD - 48 Вт
Паяльна станція є одним з найважливіших пристроїв у будь-якій майстерні електронної техніки. Паяльник Solomon компактний, що дозволяє легко використовувати його навіть на невеликому столі.
Використання плавного регулювання температури жала (реалізованого за допомогою потенціометра) гарантує універсальне використання паяльної станції.
Паяльна станція Solomon SL-20ESD - найкращий помічник для електроніки
Цю паяльну станцію можна використовувати як зі свинцевим, так і з безсвинцевим припоєм. Пристрій оснащений гумовими ніжками, які запобігають ковзанню паяльної станції навіть на слизьких поверхнях.
Крім того, пристрій має ергономічну форму приклада для комфортного використання. Сам наконечник виготовлений з надзвичайно міцних матеріалів, що забезпечує тривалий термін служби навіть за інтенсивного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solomon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 10 см |
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Робоча температура | 150 - 420 °C |
| Стан | Нове |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Хотер | Немає |
| Ширина паковання | 23 см |
- Ціна: 8 585 ₴



