Опис продукту: Електричний привід LA-T5P 3500 Н 3 м/с 12 В з потенціометром - хід 5 см
12-вольтовий лінійний привід звбудований потенціометрДопустиме висування становить 5 см. Захист від перевищення діапазону висування забезпечується двома кінцевими вимикачами. Максимальне навантаження пристрою становить350 кг (3500 Н)Виріб має клас герметичності IP65.
Електричний привід LA-T5P 3500 Н 3 м/с 12 В з потенціометром - хід 5 см.
Розміри лінійного приводу LA-T5P.
Застосування лінійних приводів
- Контроль кута нахилу сонячних панелей
- Компоненти в промисловій автоматизації
- Рухомі елементи (плуги, закрилки) в моторних транспортних засобах
- Закриття та відкриття промислових клапанів
- Сільськогосподарська техніка
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Схема розпіновки потенціометра
Потенціометр, який використовується в актуаторі LA-T5P, маєтри відведення, які слід підключити згідно зі схемою нижче.
Штири потенціометра в актуаторі LA-T5P.
Специфікація лінійного приводу LA-T5P 3500 N
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 3 мм/с |
| Максимальна міцність | 3500 Н (350 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 50 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 205 мм |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | Кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,25 кг |
| Мотор — подовжувач | 5 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 12 см |
| глибина паковання | 26,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 305 ₴





