Опис продукту: Електричний привід LA50 7000 N 5 мм/с 12 V - хід 5 см
Лінійний привід з живленнямНапруга 12 ВМаксимальне висування пристрою становить 5 см, від перевищення цієї межі захищено двома кінцевими вимикачами. Допустима вантажопідйомність пристрою становить700 кг (7000 Н)Привід має клас герметичності IP65, що дозволяє встановлювати його в місцях з високою вологістю.
Електричний привід LA50 7000 Н 5 мм/с 12 В - подовження 5 см.
Розміри приводу LA50.
Застосування лінійних приводів
- Елементи сільськогосподарських та промислових машин
- Закриття та відкриття промислових клапанів
- Рухомі частини моторних транспортних засобів (закрилки та плуги)
- Промислова автоматизація (як елементи відкидних вікон та дверей)
- Регулювання положення фотоелектричних панелей
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Технічні характеристики лінійного приводу LA50
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 5 мм/с |
| Максимальна міцність | 7000 Н (700 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 50 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 300 мм |
| Тип кріплення | H-кріплення |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,374 кг |
| Мотор — подовжувач | 5 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 20 см |
| глибина паковання | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 305 ₴





