
Ecofit 2VGC25 200V (C23-A6) Осьовий вентилятор 230 V/AC 920 м³/год (Д x Ш x В) 218 x 218 x 83 мм 6065873
28 158 ₴
- В наявності
- Код: 6065873
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики продукту
- Не потребує багато місця
- Просте встановлення

Опис
Ecofit 2VGC25 200V (C23-A6) / Високоякісний вентилятор для різних застосувань обробки повітря. Він характеризується тихою роботою, тривалим терміном служби та не потребує обслуговування. Двигун, розроблений спеціально для вимог робочого колеса, характеризується високою...
Характеристика
- Захист двигуна за допомогою внутрішньо змонтованих термоконтактів
- Фазозсувний робочий конденсатор у встановленому та підключеному стані
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,35 кг |
| Довжина виробу | 218 мм |
| Максимальне споживання струму | 0,3 А |
| Модель із каталогу виробника | 2VGC25 200В (C23-A6) |
| Розміри | (Д x Ш x В) 218 x 218 x 83 мм - |
| Рівень шуму макс. | 65 дБА |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Споживана потужність | 0,3 А |
| Тип | 2VGC25 200В - C23-A6 |
| висота продукту | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 158 ₴

