
Осьовий вентилятор EBM Papst 7114 N, 24 В/DC, 308 м³/год, (Ø x В) 150 мм x 38 мм 6065880
12 933 ₴
- В наявності
- Код: 6065880
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Універсальний вбудований осьовий вентилятор постійного струму серії 7100 N від EBM Papst для універсального використання в електротехнічному секторі.
Комплект поставки
- Осьовий вентилятор EBM Papst
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 12 Вт |
| Діаметр виробу | 150 мм |
| Максимальне споживання струму | 500 мА |
| Матеріал | Метал |
| Модель із каталогу виробника | 7114 С. |
| Розміри | (Ø x В) 150 мм x 38 мм |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 2850 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 933 ₴
