
Осьовий вентилятор Sunon A2259HBL-TC, 230 В/змінного струму, 1443,81 м³/год, (Ø x В) 254 мм x 89 мм 6065881
12 933 ₴
- В наявності
- Код: 6065881
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 230 В (макс.) |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна температура | +70 °С |
| Матеріал | термопластик ПБТ |
| Модель із каталогу виробника | A2259HBL-TC |
| Розміри | (Ø x В) 254 мм x 89 мм - |
| Тип підшипника | кульковий підшипник |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 2100 об./хв |
| висота продукту | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 933 ₴
