
Торцювальна пилка Einhell TC-SM 2131/2 з подвійним розсувним механізмом

Характеристики продукту
- 1500 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 210 мм/310 мм

Опис
Торцювальна пилка Einhell TC-SM 2131/2 Dual – це потужний інструмент для роботи з деревиною, плитами з покриттям та пластиком. Безступінчаста пилкова головка, яку можна нахиляти вліво та вправо, забезпечує велику гнучкість для двосторонніх скошених розрізів. Вбудований лазер, що працює від мережі, маркує лінію розрізу, забезпечуючи швидкі та точні розрізи. Високоякісний поворотний стіл TC-SM 2131/2 Dual має точне регулювання кута для скошених розрізів, яке можна зафіксувати в різних положеннях одним рухом. Вбудована функція витягування дозволяє розрізати особливо широкі заготовки. Пилка пропонує максимальну ширину різу 310 мм та глибину різу до 62 мм. Опори для заготовок з обох боків, затискний пристрій для надійного утримання заготовки та упор для заготовки з рейками, які можна переміщувати вліво та вправо, забезпечують безпечну та точну роботу. Вставка столу оснащена практичною шкалою для зчитування ширини заготовки. Високоякісне, прецизійне твердосплавне ріжуче лезо гарантує потужний та чистий розріз. Мішок для стружки підтримує чистоту робочої зони, а лійка для збору пилу, розташована за пилковим диском, значно покращує видалення тирси. Транспортувальний фіксатор забезпечує легке та безпечне переміщення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1x торцювальна пилка
- 1x Пильне полотно HM (210 x 30 x 2,8 мм)
- 1 пилозбірник

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11 кг |
| Кількість зубців на дюйм | 48 |
| робоча напруга | 240 В |
| Тип продукту | Торцювальна пила з подаванням |
| Швидкість холостого ходу | 4900 об./хв |
| висота продукту | 535 мм |
| діаметр пилки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 408 ₴







