
Подвійна торцювальна пилка Einhell TC-SM 2534/1

Характеристики продукту
- 2100 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 240 мм/340 мм

Опис
TC-SM 2534/1 Dual – це торцювальна пилка з розсувним механізмом для обробки деревини, плит з покриттям та пластику. Ріжуча головка з плавним нахилом, яку можна нахиляти вліво та вправо, забезпечує велику гнучкість для двосторонніх скошених розрізів. Вбудований лазер, що працює від мережі, маркує лінію розрізу, забезпечуючи швидкі та точні розрізи. Високоякісний поворотний стіл TC-SM 2534/1 Dual має точне регулювання кута скосу, яке можна зафіксувати в різних положеннях одним рухом. Вбудована функція витягування дозволяє розрізати особливо широкі заготовки. Опори для заготовок з обох боків, затискний пристрій для надійного утримання заготовки та упор для заготовки з рейками, які можна переміщувати вліво та вправо, забезпечують безпечну та точну роботу. Вставка столу має практичну шкалу для зчитування ширини заготовки. Високоякісне, прецизійне твердосплавне пильне полотно забезпечує потужні та чисті результати різання. Мішок для стружки підтримує чистоту робочого місця, а пилозбірник за пильним полотном значно покращує видалення тирси. Для легкого та безпечного переміщення доступний транспортний фіксатор.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вбудована функція витягування для широких предметів до 340 мм
- Поворотний стіл з можливістю точного встановлення кута для скошених розпилів
- Ліворуч та праворуч нахилена ріжуча головка для кутових розрізів
- З лазером (живиться від мережі) для точного різання
- Пристосування для обробки довгих заготовок
- Упор для заготовки з правою та лівою ковзною рейкою
Комплект поставки
- 1x торцювальна пилка TC-SM 2534/1 Dual
- 1x Пилозбірник

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,3 кг |
| Кількість зубців на дюйм | 48 |
| робоча напруга | 240 В |
| Тип продукту | Торцювальна пила з подаванням |
| Швидкість холостого ходу | 4000 об./хв |
| висота продукту | 605 м |
| діаметр пилки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 408 ₴













