
Дискова пилка KS 216 M

Характеристики продукту
- 1100 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 45 мм/60 мм

Опис
Компактна торцювальна та поперечна пилка від мобільного M-класу – легка, точна та зручна у використанні. Precision Cut Line (PCL): Точна лінія розрізу без додаткового налаштування завдяки розумно розташованому світлодіоду.
Характеристика
- Поворотний стіл із швидким і точним регулюванням спільних кутів за допомогою точок фіксації
- Нахил пилкового полотна коливається від -2 до 47°, що робить його придатним для підрізання
- Міцна конструкція з литого під тиском алюмінію відповідає найсуворішим вимогам
- Ефективне видалення стружки завдяки вбудованому стружколовнику
- Розсувні подовжувачі столу, також знімні для підтримки наддовгих предметів
- Швидкознімний затискач для надійного утримання заготовки зверху або спереду
- Усі ваги та елементи керування доступні з робочого місця та інтуїтивно зрозумілі у використанні
- Ергономічні області ручок дозволяють носити однією або двома руками
Комплект поставки
- Пильний диск "Precision cut wood - classic" 216x30 Z40
- друге твердосплавне пильне полотно
- 2 вбудовані розширення столу
- Обмежувач довжини
- Затискач для фіксації заготовки
- Інструмент для зміни пилкового полотна
- Мішок для подрібнення

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,7 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 477 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 477 x 463 x 490 мм |
| Ширина вироби | 463 мм |
| висота продукту | 490 мм |
| діаметр пилки | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴







