
Торцювальна пилка Metabo KS 305 M 619003000
Характеристики продукту
- 1600 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 60 мм/102 мм
Опис
Торцювальна пилка KS 305 M забезпечує високу точність завдяки пилковій головці з прямим підшипником. Міцна конструкція та мала вага для найскладніших умов експлуатації та транспортування однією рукою. Регулювання кута з фіксаторами та лазером для точного відображення лінії різу. Безступінчасті подовжувальні елементи столу, знімні для роботи з довгими панелями, планками тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Плавний пуск
- Литий алюміній
- Лазерний різальний лінійний лазер
- Безступінчасте висування подовжувачів столу Світлодіодний робочий ліхтар (живлення від мережі)
- Фіксатор шпинделя
- Запобіжний пристрій пилкової головки.
Комплект поставки
- Дискова пилкова пилка з твердосплавним наконечником (56 зубців)
- 2 вбудовані розширення столу
- Обмежувач довжини
- Додаткова зупинка
- Затискач для фіксації заготовки
- Інструмент для зміни пилкового полотна
- кабельна котушка в ручці.
- Мішок для подрібнення.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 17 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 600 мм |
| Максимальна глибина різання (90°) | 102 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 600 x 600 x 600 мм |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 600 мм |
| діаметр пилки | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 483 ₴




