
Акумуляторна торцювальна та кутова пилка Bosch Professional GCM 18V-216 D solo 0601B51000 1 шт. 6065912
44 083 ₴
- В наявності
- Код: 6065912
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

GCM 18V-254 D Professional акумуляторна торцювальна пилка
Характеристики продукту
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 42 мм/
Опис
Максимальна продуктивність бездротового різання завдяки безщітковій системі приводу BITURBO в поєднанні з акумулятором ProCORE18V. Знімні опори для заготовок та довгі подовжувачі столу для гарного контролю заготовки під час пиляння. Легка конструкція з можливістю перенесення однією або двома руками.
Характеристика
- Знімні насадки для інструментівШвидкість холостого ходу: 5000 об/хвМаксимальна глибина різання (45°/90°)БезщітковийBITURBO
Комплект поставки
- Матеріальні блоки
- Пилозбірник
- Пильне полотно
- Без батареї
Коментарі
Ми рекомендуємо акумулятор Bosch Professional 18V 5.5 Ah PROCore.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- БІТУРБО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 790 мм |
| робоча напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | безщітковий без акумулятора без зарядного пристрою |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Швидкість холостого ходу | 5000 об/хв |
| висота продукту | 345 мм |
| діаметр пилки | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 083 ₴
