
Настільна торцювальна пилка

Характеристики продукту
- 1650 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 95 мм/95 мм

Опис
Компактна торцювальна, комбінована та настільна пилка з потужним двигуном 1650 Вт та високою продуктивністю різання 69 x 130/93 x 95 мм. Максимальний діаметр диска 260 мм. Легке перемикання між настільною та комбінованою торцювальною пилкою. Завдяки своїй універсальності ця машина є ідеальним вибором для будівельних майданчиків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,3 кг |
| Довжина виробу | 600 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип продукту | Торцювальна пила |
| Швидкість холостого ходу | 4800 об./хв |
| висота продукту | 390 мм |
| діаметр пилки | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 358 ₴










