
Торцювальна пилка GCM 305-216 D

Характеристики продукту
- 1200 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): /

Опис
Професійна поперечна та торцювальна пилка GCM 305-216 D забезпечує високу продуктивність різання для найвимогливіших розрізів завдяки потужному двигуну. Ця портативна поперечна та торцювальна пилка — надійний та потужний інструмент, який завдяки знімним опорам для заготовок та подовжувачам довгого столу дозволяє контрольовано різати навіть довгі шматки матеріалу. Завдяки функції нахилу з обох боків та ергономічному поворотному перемикачу для фіксації нахилу, вона забезпечує більший комфорт та гнучкість навіть для складних розрізів. GCM 305-216 D Professional — це хороший вибір для всіх поперечних, кутових та кутових розрізів дерева, алюмінію та ПВХ. Поперечна та торцювальна пилка сумісна з усіма пилососами Bosch, робочими столами GTA та дротовими поперечними та торцювальними пилками. Ця портативна поперечна та торцювальна пилка забезпечує більшу точність завдяки подвійному лазерному ліні з лазерними лініями ліворуч та праворуч від пильного диска. Універсальні варіанти перенесення для однієї або обох рук та компактний дизайн полегшують транспортування. Комплектація: 1 x диск для циркулярної пилки Optiline Wood, 216 x 30 x 2,8 мм, 24 дюйми (2 608 640 431); 2 x опора для заготовки (гнучко вставляється) (1 609 B07 675); пильовики (2 608 000 841); затискач (1 609 B06 930)
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16,8 кг |
| Висота | 662 мм мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Встановлення нахилу вправо | 47 |
| Довжина виробу | 770 мм |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Розміри | (Д x Ш x В) 770 x 464 x 606 мм |
| Установлення мітри праворуч | 48 |
| Частота обертання холостого ходу | 4500 |
| Ширина вироби | 464 мм |
| діаметр пилки | 216 мм |
| діаметр свердління | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 133 ₴













