
Акумуляторний ударний дриль Bosch GSB 18V-90 C

Характеристики продукту
- Максимальний діаметр свердління 68 мм

Опис
GSB 18V-90 C Professional — це потужний акумуляторний багатофункціональний дриль-шурупокрут із безщітковим двигуном, який забезпечує максимальну продуктивність при 64 Нм та 2100 об/хв. Компактна головка 175 мм забезпечує чудову маневреність. Міцний металевий патрон 13 мм забезпечує чудову передачу крутного моменту для кожного завдання. Ударний дриль пропонує чудовий контроль, забезпечуючи кращий захист як для користувача, так і для інструменту: HMI пропонує регульовану функцію KickBack Control, яка зменшує ризик віддачі у разі заклинювання та раптового обертання інструменту. Регульована функція точного налаштування зчеплення запобігає перевищенню швидкості після досягнення встановленого крутного моменту, зменшуючи знос зчеплення та шум.
Характеристика
- Безщітковий двигун, система контролю віддачі, прецизійне зчеплення
Комплект поставки
- GSB 18V-90 C
- 2 акумулятори GBA 18V 5.0Ah
- Професійний швидкий зарядний пристрій GAL 18V-40
- L-Boxx 136
- 1/1 вкладиш L-BOXX для пристрою

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5 А·год |
| Ваги | 1,2 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний діаметр гвинта | 12 мм |
| Максимальний крутний момент | 64 Нм |
| Сходинки крутного моменту | 21 Нсм |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
| Ширина вироби | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 658 ₴







