
Акумуляторний ударний дриль Makita SDS-Plus; 18 В; літій-іонний; без акумулятора 6065963
12 933 ₴
- В наявності
- Код: 6065963
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

DHR171Z Бездротовий відбійний молоток, без акумулятора та зарядного пристрою

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 1,2 Дж
- Макс. діаметр свердління (деревина/сталь/бетон) 13/10/17 мм
Характеристика
- Безщітковий двигун
- Фіксована електроніка
- Фосфоресцентні світлодіоди
- Вбудований контроль температури, захист від перевантаження та глибокого розряду
Комплект поставки
- Бічна ручка 36.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,8 кг |
| Довжина виробу | 273 мм |
| Максимальна енергія удару | 1,2 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь/бетон) 13/10/17 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 273 x 86 x 211 мм - |
| Тип | DHR171Z |
| Тип приводу | 1-швидкісна |
| Функції (електроінструменти) | Електронний регулятор зворотного зв'язку |
| Ширина вироби | 86 мм |
| тримач інструменту | SDS-Плюс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 933 ₴



