
Акумуляторний ударний дриль Makita DHR171RAJ SDS-Plus; 18 В; 2 Аг; літій-іонний; з 2 акумуляторами, з кейсом 6065967
29 383 ₴
- В наявності
- Код: 6065967
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

DHR171RAJ Акумуляторний ударний дриль, 2 акумулятори

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 1,2 Дж
- Макс. діаметр свердління (деревина/сталь/бетон) 13/10/17 мм
Характеристика
- Обертання вправо/вліво
- Літій-іонна технологія
- Безщітковий двигун
- Фіксована електроніка
- Фосфоресцентні світлодіоди
- Вбудований контроль температури, захист від перевантаження та глибокого розряду
Комплект поставки
- 2 x BL1820 Li акумулятор 18V/2Ah
- Зарядний пристрій DC18RC
- Бічна ручка 36
- Глибинний обмежувач
- МАКПАК Гр.3.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,8 кг |
| Довжина виробу | 273 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальна кількість ударів | 4800/хв |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. чохол |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Акумуляторний ударний дриль |
| тримач інструменту | SDS-Плюс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 383 ₴









