
Перфоратор Bosch Professional GBH 2-28 F, 880 Вт, 230 В, SDS-Plus, німецький дистриб'ютор 6065968
24 308 ₴
- В наявності
- Код: 6065968
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ударний дриль GBH 2-28 F у футлярі

Характеристики продукту
- 880 Вт
- 230В
- Максимальна енергія удару 3,2 Дж
- Макс. діаметр свердління (Деревина / Сталь / Кам'яна кладка / Бетон) 30/13/68/68 мм

Опис
Перфоратор SDS-Plus з інтелектуальною системою KickBack Control та муфтою захисту від перевантаження для захисту користувача та інструменту. Магнієвий корпус редуктора для підвищеної довговічності та швидкозмінний патрон для свердел з ударним або неударним механізмом. Активна система гасіння вібрацій з контрколивальним генератором для мінімальної вібрації.
Характеристика
- Обертання вправо/вліво
- Муфта перевантаження
- Тримач інструменту SDS-Plus
- Контроль віддачі
- Кулькова втулка
- Тримач для обертової щітки
- Патрон для свердла
- Контроль вібрації
- Магнієвий корпус редуктора
- Фіксатор обертання
- Фіксатор ходу
- Кабель живлення 4 м
- Ручка з покриттям Softgrip.
Комплект поставки
- Швидкозмінний патрон для свердла
- Головка SDS-plus
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини 210 мм
- Машинна тканина
- Кейс для інструментів

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 230 |
| Ваги | 3,1 кг |
| Діапазон холостого ходу | 0 - 900 об./хв |
| Максимальна енергія удару | 3,2 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | (Дерево/ сталь/ланцюг/ бетон) 30/13/68/68 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип | ГБХ 2-28 Ф |
| Тип продукту | Перфоратор |
| Функції (електроінструменти) | Зупинити обертання Зупинити ударну функцію |
| висота продукту | 402 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 308 ₴




