
Перфоратор Bosch Professional GBH 2-21 SDS-Plus; 230 В; 720 Вт; з кейсом, з помічником для свердління 6065970
13 808 ₴
- В наявності
- Код: 6065970
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ударний дриль GBH 2-21
Характеристики продукту
- 720 Вт 230 В
- Сила удару макс. 2 Дж.
- Макс. діаметр свердління в металі 13 мм
- Деревина 30 мм
- Бетон 21 мм
- Перфоратори 4-21 мм
Характеристика
- Такий маленький, такий потужний – компактний та потужний перфоратор для початківців. Потужний двигун 720 Вт та енергія удару 2,0 Дж для ефективного свердління бетону (діаметром до 21 мм).
- Компактний ударний дриль забезпечує доступну професійну продуктивність ударного свердління від Bosch
- Три налаштування для ударного свердління, свердління та довбання забезпечують універсальність та вражаючі результати.
Комплект поставки
- Ударний дриль GBH 2-21
- Машинна тканина
- Швидкозатискний патрон з адаптером SDS plus
- Глибинний обмежувач
- Кейс для інструментів
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Додаткова ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,3 кг |
| Максимальна енергія удару | 2 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | Метал 13 мм, Дерево 30 мм, Бетон 21 мм, Перфоратори 4-21 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмик. футляр для перенесення, вмик. помічник зі свердління |
| Ширина вироби | 88 мм |
| висота продукту | 205 мм |
| тримач інструменту | SDS-Плюс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 808 ₴
