
Акумуляторний ударний дриль Bosch Professional GBH 18V-22 SDS-Plus; 18 В; без акумулятора, без зарядного пристрою, вкл. кейс
23 608 ₴
- В наявності
- Код: 6065974
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль з SDS plus GBH 18V-22, L-BOXX, без акумулятора

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 1,9 Дж
- Макс. діаметр свердління в бетоні/деревині/сталі: 4-22 / 30 / 13 мм

Опис
Акумуляторний ударний дриль з SDS plus GBH 18V-22, серветка для чищення; L-BOXX 238 (1 600 A01 2G2); повна вставка L-BOXX для GBH 18V-22 + GDE 18V-12 (1 600 A02 NS8); обмежувач глибини (1 613 001 009)
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний дриль GBH 18V-22 + GDE solo / вкл. GDE 18V-12, без акумулятора, без LG, L-BOXX

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 296 мм |
| Максимальна енергія удару | 1,9 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | Діаметр свердління в бетоні/дереве/сталі: 4-22 / 30 / 13 мм |
| Номінальна напруга | 18,0 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | без акумулятора, без зарядного пристрою, з чохлом |
| Ширина вироби | 102 мм |
| висота продукту | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 608 ₴








