
Ударний дриль GSB 24-2 Prof. з набором свердел

Характеристики продукту
- 1100 Вт
- Максимальна кількість ходів 51000/хв
- Макс. діаметр свердління (Деревина / Сталь / Кам'яна кладка / Бетон) 40/16/24/22 мм
Характеристика
- Обертання вправо/вліво
- Фіксатор ходу
- Контроль віддачі
- Виберіть кількість обертів
- Металевий корпус редуктора
- 13-міліметровий металевий патрон для дриля
- Муфта перевантаження
- Ручка з покриттям Softgrip.
Комплект поставки
- Швидкозмінна головка інструменту 13 мм
- Набір свердел по дереву, 7 предметів (3/4/5/6/7/8/10 мм)
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини 210 мм
- Набір кільцевих пилок
- L-випадок.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Максимальна кількість ударів | 51000/хв |
| Максимальний крутний момент | (м'який/жорсткий) 14,5/40 Нм |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Функції (електроінструменти) | Зупинка ударної функції. Попередній вибір швидкості обертання. |
| Швидкість холостого ходу | 0 - 900/0 - 3000 об./хв |
| висота продукту | 220 мм |
| тримач інструменту | швидкознімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 158 ₴


