
Професійний ударний дриль GSB 16 RE

Характеристики продукту
- 750 Вт
- Максимальна кількість ходів 47600/хв
- Макс. діаметр свердління (деревина/сталь/бетон) 30/13/16 мм
Характеристика
- Цільний швидкознімний патрон з системою автоматичного блокування Auto-Lock для швидкої зміни інструменту
- Обертова щітка забезпечує однакову потужність як за годинниковою стрілкою, так і проти неї
- Безпечне захоплення
- Кулькова втулка забезпечує широкий діапазон руху
- Вибір швидкості обертання за допомогою ручки
- М'яка рукоятка
Комплект поставки
- Швидкознімний патрон для дриля
- Додаткова ручка
- Глибинний обмежувач
- Валіза
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 750 Вт |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Діапазон холостого ходу | 0 - 2800 об./хв |
| Кількість передач | 1-те передавання |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь/бетон) 30/13/16 мм |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Швидка зміна інструмента | Да |
| Швидкість холостого ходу | 0 - 2800 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 458 ₴


