
Дриль-перфоратор з SDS plus GBH 240
Характеристики продукту
- Максимальний діаметр свердління
Опис
Ударний дриль GBH 240 SDS plus, кейс для майстерні (1 619 P10 938). Додаткова ручка (2 602 025 141). Обмежувач глибини свердління 210 мм (1 613 001 010)
Комплект поставки
- Кейс для інструментів "Зроби сам" (1619 P10 938)
- Додаткова ручка (2 602 025 141)
- Обмежувач глибини 210 мм (1 613 001 010)
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага машини | 2,8 кг |
| Вставка інструмента | гніздо SDS-plus |
| Діаметр свердла по цегляному мурованні корончастим свердлом | 68 мм |
| Максимальна енергія одиничного удару | 2.7 |
| Тип продукту | Перфоратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 283 ₴

