
Перфоратор Bosch Professional GBH 3-28 DFR, 800 Вт, 230 В, SDS-Plus, німецький дистриб'ютор 6065983
32 708 ₴
- В наявності
- Код: 6065983
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ударний дриль з SDS-plus GBH 3-28 DFR, у футлярі для самостійного використання

Характеристики продукту
- 800 Вт
- 230В
- Максимальна енергія удару 3,1 Дж
- Макс. діаметр свердління (Деревина / Сталь / Кам'яна кладка / Бетон) 30/13/82/68 мм

Опис
Перфоратор GBH 3-28 DFR SDS-plus; максимальна продуктивність з низьким рівнем вібрації; Висока швидкість свердління та на 20% вища продуктивність довбання, ніж у інших перфораторів свого класу; Низький рівень вібрації (лише 13 м/с²) завдяки системі контролю вібрації Bosch для більш комфортної роботи; Змінний патрон для швидкого перемикання з ударного свердління бетону на обертальне свердління деревини та металу; Рівномірний розподіл ваги завдяки L-подібній конструкції для комфортного використання; Обмежувач обертання для довбання; Кулькова втулка запобігає обриву кабелю; Обертовий тримач щітки (однакова потужність при прямому та зворотному обертанні); Обмежувач удару для свердління деревини та металу; Обмежувач глибини 210 мм (1 613 001 010); Механічний чохол; Кейс для інструментів (2 605 438 651); Швидкозатискний патрон 13 мм (2 608 572 212); Змінний патрон SDS-plus (2 608 572 213); Додаткова ручка (2 602 025 191); Тюбик мастила (ET № 1 615 430 010)
Характеристика
- Обертання вправо/вліво
- Змінний патрон для дриля
- Ручка з покриттям Softgrip.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,6 кг |
| Діапазон холостого ходу | 0 - 900 об./хв |
| Максимальна енергія удару | 3,1 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | (Дерево/сталь/ланцюг/ бетон) 30/13/82/68 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип приводу | 1-швидкісна |
| Функції (електроінструменти) | Зупинити обертання Зупинити ударну функцію |
| висота продукту | 233 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 708 ₴




