
Акумуляторний ударний дриль Bosch GSB 12V-15

Характеристики продукту
- Максимальна кількість ходів 19500/хв
- Максимальний діаметр свердління 19 мм

Опис
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт GSB 12V-15. Дриль-шуруповерт з функцією ударного свердління зі збалансованим співвідношенням потужності до розміру в класі Bosch 12V. Потужний крутний момент 30 Нм та швидкість обертання 0-1300 об/хв забезпечують баланс між потужністю та розміром. Компактна конструкція забезпечує оптимальне керування та ідеально підходить для роботи над головою та у вузьких місцях. Практичний індикатор рівня заряду акумулятора: завжди знає, скільки енергії залишилося. Електронний захист елементів Bosch (ECP): захищає акумулятор від перевантаження, перегріву та глибокого розряду. Вбудований світлодіодний індикатор освітлює робочу зону в темних місцях. Гальмо двигуна для точної роботи з послідовними гвинтовими з'єднаннями. Комплект поставки: 2 акумулятори GBA 12V 2,0 Ah (1 600 Z00 02X), зарядний пристрій GAL 12V-20 Professional, набір біт з 25 предметів, сумка для інструментів Bosch Professional 12V (1 600 A00 3BG)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2 акумулятори GBA 12 В 2,0 Аг (1 600 Z00 02X)
- Професійний зарядний пристрій GAL 12V-20.
- Набір біт 25 шт.
- Сумка для інструментів Bosch Professional 12V (1 600 A00 3BG).

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 119 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 19 мм |
| робоча напруга | 12 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴





