
Акумуляторний ударний дриль

Характеристики продукту
- Максимальна кількість ходів 26250/хв
- Максимальний діаметр свердління 32 мм

Опис
Ударний дриль GSB 12V-35. Ідеальний баланс компактності, продуктивності та потужності. Найвища частота ударів у класі 12 В дозволяє потужне ударне свердління до 10 мм у цеглі. Компактна конструкція забезпечує чудову керованість та легку експлуатацію навіть у складних робочих ситуаціях. Висока швидкість 1750 об/хв для широкого спектру завдань. Комплект поставки: L-BOXX 102 (1 600 A01 2FZ), вставка та зарядний пристрій 1/2 L-BOXX (1 600 A00 2V2), вставка 1/2 L-BOXX (1 600 A00 2WY), 1x затискач для ременя, 1x тримач для біт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- L-BOXX 102 (1 600 A01 2FZ)
- Вставка та зарядний пристрій 1/2 L-BOXX (1 600 A00 2V2)
- Вставні аксесуари 1/2 L-BOXX (1 600 A00 2WY)
- Затискач для ременя 1x
- Тримач для біт.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 442 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 32 мм |
| робоча напруга | 12 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | без батареї |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 283 ₴




