
Bosch Professional GSB 18V-110 C 2-швидкісний акумуляторний ударний гайковерт, включаючи 2 акумулятори, зарядний пристрій, кейс
39 883 ₴
- В наявності
- Код: 6065990
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

GSB 18V-110 C, 2x ProCORE18V 4.0Ah, GAL 18V-40, L-BOXX

Характеристики продукту
- Максимальна кількість ходів 31500/хв
- Максимальний діаметр свердління 82 мм

Опис
Повний контроль завдяки KickBack Control з автоматичним вимкненням у разі заклинювання та унікальному прецизійному зчепленню. Працюйте гнучко, налаштовуючи налаштування інструменту за допомогою програми Bosch my Tools. Інтелектуальне управління інвентаризацією та пристроями завдяки вбудованому чіпу Bluetooth, який надає всю важливу інформацію про інструмент через програму.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Додаткова ручка
- L-Boxx 136
- Номер замовлення: 1 600 A01 2G0
- Професійний швидкий зарядний пристрій GAL 18V-40
- Номер замовлення: 1 600 A01 9RJ
- 2 акумулятори ProCORE18V 4.0Ah
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,3 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 445 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 82 мм |
| робоча напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. зарядний пристрій, вмик. чохол |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
| Ширина вироби | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 883 ₴


