
Перфоратор

Характеристики продукту
- 1050 Вт
- 240 В
- Максимальна енергія удару 10 Дж
- Максимальний діаметр свердління 40 мм

Опис
Перфоратор Einhell TE-RH 40 3F – це потужний інструмент потужністю 1050 Вт з трьома основними функціями для ремонтних та реконструкційних робіт: ударне свердління та довбання, як з патроном, так і без нього. Перфоратор видає потужні 10 джоулів на інструмент, а завдяки пневматичному ударному механізму він забезпечує чудовий привід для свердління бетону глибиною до 40 мм. Перемикач положення для всіх функцій практичний, а великі м’які поверхні рукоятки забезпечують надійне захоплення та безпечну роботу. Перфоратор оснащений блокуванням безперервної роботи для комфортної та легкої роботи та міцним тримачем інструменту SDS-max з напівавтоматичним замиканням. Незважаючи на всю свою потужність, електронний контроль швидкості забезпечує відповідність роботи матеріалу та застосуванню. Він постачається з гострими та плоскими зубилами у кейсі для транспортування та зберігання E-Box M55.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 3 функції: ударне свердління/довбання з затисканням та без нього
- Найвища продуктивність свердління завдяки ударній міцності 10 Дж
- Однопозиційний перемикач для всіх функцій
- Блокування безперервної роботи для комфортної та легкої експлуатації
- Пневматичний ударний механізм забезпечує дуже хороший привід
- Міцний тримач інструменту SDS-max
- Швидкісна електроніка для роботи, адаптованої до матеріалу та застосування
- Ергономічна та м'яка ручка
- Робота без вібрації завдяки ручці з гасінням вібрацій
Комплект поставки
- Загострене долото в комплекті
- Плоске слюсарне долото
- Кейс для транспортування та зберігання E-Box M55

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7200 г |
| Діапазон холостого ходу | 480 об./хв |
| Максимальна енергія удару | 10 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | 40 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 462 x 113 x 267 мм |
| Ширина вироби | 113 мм |
| висота продукту | 267 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴










