
Універсальний акумуляторний перфоратор Makita DHR243RTJ SDS-Plus, 18 В, 5 Аг, літій-іонний акумулятор 6065992
41 283 ₴
- В наявності
- Код: 6065992
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18V DHR243RTJ Акумуляторний багатоцільовий перфоратор SDS+

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 2 Дж
- Макс. діаметр свердління (деревина/сталь/бетон) 27/13/24 мм

Опис
Акумуляторний перфоратор DHR243RTJ для SDS-PLUS 18 В / 5,0 Аг. З отвором для пиловідведення. DX02 №: 195902-4. Для свердління, ударного свердління та довбання. Безщітковий двигун для більшої міцності, тривалішого терміну служби та компактнішої конструкції. 40-позиційне регулювання долота. Зі швидкозмінним патроном для циліндричних свердел. З ковзною муфтою Технічні дані: Ємність акумулятора: 5 Аг, Напруга акумулятора: 18 В, Діаметр свердління в бетоні: 24 мм, Діаметр свердління в деревині: 27 мм, Діаметр свердління в сталі: 13 мм, Швидкість холостого ходу: 0-950 об/хв, Кількість ходів холостого ходу: 0-4700 об/хв 1, Ширина: 170 мм, Висота: 238 мм, Довжина: 350 мм, Вага (з акумулятором): 3,7 кг, Вібраційне свердління в металі: 2,5 м/с² Вібрація за значенням K: 1,5 м/с² Вібраційне довбання з боковою ручкою: 11 м/с² Вібраційне перфораторне свердління в бетоні: 13 м/с² Рівень звукового тиску: 89 дБ(A) Підходить для: SDS-PLUS Сила одиночного удару: 2 джоулі. Комплект поставки: 1 MAKPAC розмір 4, 2 акумулятори BL1850, 18 В 5,0 Аг, зарядний пристрій DC18RC.
Комплект поставки
- MAKPAC Гр. 4
- Швидкий зарядний пристрій DC18RC
- 2 акумулятори BL1850, 18 В 5 Аг
- Швидкозмінний патрон SDS+
- Швидкозмінний патрон для свердла
- Глибинний обмежувач
- Бічна ручка 36
- захисний кожух
- Ручка
- Болт із шестигранною головкою M8x90.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3.7 |
| Довжина виробу | 353 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальна кількість ударів | 4700/хв |
| Напруга | 18 В |
| Тип | DHR243RTJ |
| Тип приводу | 1-швидкісна |
| Ширина вироби | 85 мм |
| тримач інструменту | SDS-Плюс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 283 ₴









