
Акумуляторний ударний дриль Bosch Professional GBH 18V-24 C SDS-Plus; 18 В; 5 Аг; літій-іонний; безщітковий, вкл. 2 акумулятори, в
41 808 ₴
- В наявності
- Код: 6065998
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Потужний ударний дриль для щоденного використання з вбудованим Bluetooth-з'єднанням

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 2,4 Дж
- Максимальний діаметр свердління 30 мм

Опис
Кращий захист користувача від травм завдяки контролю віддачі та вібрації. Вбудований інтерфейс користувача (HMI) зручно надає інформацію про відповідні стани інструменту та дозволяє легко перемикатися між режимами. Підключення Bluetooth забезпечує просте підключення до програми Bosch Toolbox для швидкого персоналізованого налаштування.
Характеристика
- Безщітковий двигун, контроль віддачі, контроль вібрації, постійна швидкість, інтерфейс користувача
Комплект поставки
- GBH 18V-24 C
- 2 акумулятори GBA 18V 5.0Ah
- L-Boxx 136
- Швидкий зарядний пристрій GAL 1880 CV
Коментарі
Потрібен акумулятор Bosch Professional 18V – не входить до комплекту. Ми рекомендуємо акумулятор Bosch Professional 18V 5.0. AMPShare: Акумулятори та зарядні пристрої повністю сумісні з системою Bosch Professional 18V та багатьма іншими інструментами від партнерських брендів акумуляторів AMPShare.
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5 А·год |
| Ваги | 2,9 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Діапазон холостого ходу | 980 об/хв |
| Максимальна енергія удару | 2,4 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | 30 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 337 x 102 x 226 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 808 ₴








