
Акумуляторний ударний дриль з SDS plus GBH 18V-18, 2 акумулятори GBA 18V 2.0Ah, кейс для інструментів

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальний діаметр свердління

Опис
Акумуляторний перфоратор GBH 18V-18 з SDS Plus – тоді перфоратор Bosch GBH 18V-18 Professional – це саме той інструмент, який ви шукаєте. Система контролю вібрації KickBack Control гарантує, що двигун цього компактного, але потужного акумуляторного перфоратора негайно зупиниться, якщо свердло заклинить, запобігаючи типовим травмам від віддачі. Система контролю вібрації Vibration Control гасить вібрації, запобігаючи онімінню рук і плечей. Цей легкий акумуляторний перфоратор забезпечує повну потужність навіть з одним акумулятором 18 В/2,0 Аг, що полегшує використання надзвичайної потужності. Завдяки потужному безщітковому двигуну з постійною потужністю та постійною швидкістю одного заряду акумулятора достатньо для просвердлення до 50 отворів у бетоні. Перфоратор Bosch GBH 18V-18 Professional ідеально підходить для таких майстрів, як теслі, столяри, склярі та прибиральники, які працюють з бетоном, деревом та металом. Це найлегший акумуляторний перфоратор від Bosch Professional серії 18 В, який забезпечує повну потужність лише з одним акумулятором 18 В 2,0 Аг. Дриль-перфоратор Bosch GBH 18V-18 Professional має потужний безщітковий двигун і може використовуватися як для ударного свердління бетону, так і для свердління дерева чи металу. Він також оснащений системами контролю KickBack Control та Vibration Control. У комплекті 2 акумулятори GBA 18 V 2.0 Ah (1 607 A35 0 MA). Зарядний пристрій GAL 18V-20 Professional (2 607 226 281). Кейс для інструментів. Обмежувач глибини свердління (1 613 001 009).
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний дриль
- 2 батареї GBA 18V 2.0A
- Швидка зарядка зарядного пристрою
- L_BOXX

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2 А·год |
| Вага без акумулятора | 1,2 кг |
| Діаметр свердла для дерева | 18 мм |
| Значення вібрації ah (свердління з ударом у бетоні) | 19,0 м/с2 |
| Максимальна енергія одиничного удару | 1,5 Дж |
| Напруга батареї | 18 В |
| Похибка вібрації K (свердління з ударом у бетоні) | 1,5 м/с2 |
| Тип продукту | Акумуляторний ударний дриль |
| тримач інструменту | SDS-Плюс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 833 ₴





