
Універсальний акумуляторний перфоратор Makita DHR182RTWJ SDS-Plus, 18 В, 5 Аг, із зарядним пристроєм 6066003
39 358 ₴
- В наявності
- Код: 6066003
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний багатоцільовий перфоратор SDS+ 18V

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 1,2 Дж
- Макс. діаметр свердління 10 мм, 13 мм, 17 мм

Опис
Потужний бездротовий багатоцільовий перфоратор з патроном SDS-PLUS. Має бездротовий автозапуск та попереднє пиловідведення DX05. Підходить для свердління, ударного свердління та довбання. Потужність одного удару досягає до 1,7 джоулів та глибини пробивання до 18 мм у бетоні. Пиловідведення DX05 входить до комплекту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5 А·год |
| Ваги | 3,2 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Діапазон холостого ходу | 1350 об./хв |
| Максимальна енергія удару | 1,2 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | 10 мм13 мм17 мм |
| робоча напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | включно з зарядним пристроєм |
| Ширина вироби | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 358 ₴









