
Einhell Professional TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah) 2-швидкісний акумуляторний ударний шурупокрут, включаючи 2 акумулятори 6066017
12 408 ₴
- В наявності
- Код: 6066017
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль Einhell TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah)

Характеристики продукту
- - Член родини Power X-Change
- - Безщітковий двигун - більша потужність та довший час роботи
- - Функція ударного свердління
- - Високоякісний металевий патрон для дриля 13 мм
- - 2-швидкісний редуктор для потужного загвинчування та швидкого свердління
- - Швидка зупинка для швидкої та легкої зміни інструментів
- - Ергономічний дизайн з м'якою рукояткою забезпечує комфорт під час роботи
- - Щільна робота для суглобів завдяки додатковій ручці
- - Вбудоване світлодіодне освітлення для освітлення робочої зони
- - Поставляється з двома акумуляторами PXC ємністю 2,0 Ah та швидкісним зарядним пристроєм
- - Поставляється в практичному футлярі для зберігання та транспортування.

Опис
Акумуляторний дриль-шурупокрут Einhell TE-CD 18 Li-i BL пропонує більшу потужність та довший термін служби завдяки безщітковому двигуну порівняно зі звичайним двигуном. Крім того, цей акумуляторний дриль-шурупокрут є частиною сімейства Power X-Change: у всіх моделях Power X-Change використовується акумулятор з високоякісною літій-іонною технологією та зарядний пристрій. Функція ударного дриля допомагає користувачеві-зробильнику працювати з різноманітними матеріалами; ударний механізм забезпечує достатню потужність для проникнення під час свердління твердих, крихких матеріалів, таких як камінь або бетон. Крім того, пристрій має двошвидкісний редуктор для потужного загвинчування та швидкого свердління. Функція швидкої зупинки в поєднанні з високоякісним 13-міліметровим металевим патроном дозволяє легко змінювати інструменти. Ударне свердління вимагає великих зусиль; суглоби користувача захищені додатковою ручкою, а ергономічний дизайн з м’якою накладкою забезпечує комфортну роботу. Світлодіодне підсвічування забезпечує чіткий огляд робочої зони навіть у несприятливих умовах, таких як недобудовані будівлі, альтанки або важкодоступні місця. Комплектація включає два літій-іонні акумулятори PXC ємністю 2,0 Ah серії Power X-Change та швидкий зарядний пристрій. Пристрій постачається в практичному футлярі для транспортування та зберігання.
Характеристика
- Батарея системи Power X-Change
- Літій-іонна технологія
- 2-ступінчаста коробка передач
- Металева шестерня
- Одновтулковий швидкознімний патрон з автоматичним блокуванням шпинделя
- Прослизаюче зчеплення з регульованим крутним моментом
- Обертання вправо/вліво
- Індикатор рівня заряду батареї
- Стан заряду акумулятора
- Індикатор напрямку обертання
- 23-ступінчасте регулювання крутного моменту та режими свердління та ударного свердління.
Комплект поставки
- 1x акумуляторний комбінований дриль-шуруповерт TE-CD 18 Li-i BL
- 2 акумулятори ємністю 2,0 Аг
- 1x швидкий зарядний пристрій
- 1x футляр для зберігання
- 1x Додаткова ручка
- Затискач для ременя 1x

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2 А·год |
| Ваги | 1,69 кг |
| Діапазон затиску ручки | 1 - 13 мм |
| Кількість ударів | 0-8000/хв; 0-28800/хв |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
| Швидкість холостого ходу | 0-500 об./хв; 0-1800 об./хв |
| висота продукту | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 408 ₴










