
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DHP489Z, 2 швидкості, 620 Вт, безщітковий, без акумулятора, без зарядного пристрою 6066024
16 958 ₴
- В наявності
- Код: 6066024
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль Makita DHP489Z 18V (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- 620 Вт
- Максимальна кількість ходів 27000/хв
- Макс. діаметр свердління (кам'яна кладка/сталь) 31/13/ мм

Опис
Безщітковий акумуляторний ударний дриль 18 В з новою надкороткою коробкою передач. Крутний момент 73 Нм можна регулювати в 21 крок. Яскравий подвійний світлодіод забезпечує чудову видимість. З увімкненим ударним механізмом можливе свердління в цеглі діаметром до 16 мм. У деревині можна свердлити отвори діаметром до 38 мм.
Характеристика
- Зі світлодіодом
- Захист від надмірного розряду. Пристрій автоматично вимикається, коли акумулятор майже розряджений.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний дриль
- Без батареї
- Без зарядного пристрою

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.8 кг |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Максимальна кількість ударів | 27000 /мин |
| Максимальний крутний момент | (м'який/жорсткий) 40/73 Нм |
| робоча напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | безщітковий без акумулятора без зарядного пристрою |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
| висота продукту | 261 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 958 ₴









