
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SB 18 LTX-3 BL I, металевий, безщітковий, з 2 акумуляторами, з кейсом, із зарядним пристроє
43 908 ₴
- В наявності
- Код: 6066029
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Дриль-перфоратор SB 18 LTX-3 BL I Metal

Характеристики продукту
- Максимальна кількість ходів 38000/хв
- Максимальний діаметр свердління 68 мм
Характеристика
- Безщітковий 3-швидкісний ударний дриль з максимальною потужністю, ідеально підходить для найскладніших робіт з металом
- Надзвичайно міцний свердлильний патрон з функцією повторного затискання для запобігання ковзанню інструменту та максимальної концентричності
- 3. Високошвидкісна передача (макс. 4000 об/хв) забезпечує розширений спектр застосування та ще швидше свердління, особливо в металі
- Функція ударного свердління в цегляній кладці
- Перемиканий імпульсний режим для відкручування застряглих гвинтів та свердління гладких поверхонь
- Precision Stop: Електронна муфта з підвищеною точністю для точної та дбайливої роботи
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Електронне захисне відключення: відсутність віддачі при блокуванні дриля – для високого рівня захисту користувача
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення з функцією післясвітіння забезпечує оптимальну яскравість у робочій зоні
- З практичним гачком для ременя та тримачем для біт, можливе кріплення праворуч або ліворуч
- З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
- Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з усіма 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями марок CAS (система Cordless Alliance)
Комплект поставки
- SB 18 LTX-3 BL I Метал
- Швидкозатискний патрон Futuro Top
- Додаткова ручка
- Інструмент для втулок
- 2 літієві акумуляторні блоки Power Extreme (18 В/5,2 Аг)
- Зарядний пристрій ASC 55 "ПОВІТРЯНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ"
- metaBOX 145 л
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Довжина виробу | 241 мм |
| Діаметр фланця | 43 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 68 мм |
| Тип | SB 18 LTX-3 BL I Метал |
| Швидкість холостого ходу | 0 - 4000 об./хв |
| Ширина вироби | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 908 ₴

