
18-вольтовий акумуляторний ударний дриль (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- Максимальний діаметр свердління 50 мм

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 50 мм |
| Напруга | 18 В |
| Сходинки крутного моменту | 21 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 758 ₴










